Kurse deri në 90 % në qytetin tënd

Akses ekskluziv tek ofertat më të mira për SPA,
Restorante,Kinema,Klube Sportive,Dyqane etj...

Qyteti:
Emaili:
 

Disa nga partnerët tanë :

Plotėsoni tė dhėnat tuaja pėr tė krijuar llogarinė nė 123
Emėr i Plotė:
Email
Fjalėkalim
 

Ju rezultoni i regjistruar mė parė. Vendosni fjalėkalimin mė poshtė.

 

Qyteti juaj mė i lirė...

 • Si funksionon?

 • Oferta te Kaluara

 • Njoftohu me e-mail cdo dite

  E-maili                   Qyteti
Mos humbisni mė asnjė ofertė ,regjistrohuni tani, ėshtė falas !

123 ėshtė mėnyra mė e lehtė pėr tė pėrfituar ulje marramėndėse cmimesh

                                  Email :       OSE

Shuma: 3000 Lek

Ulje Cmimi 57 %

Ti Kursen Lek4000

Kjo oferte ka mbaruar!

2 Kupone tė porositura!

Oferte e Kaluar:Pėrpunim profesional fotosh (pastrim imazhi, dedikime, ndėrtim ngjyrash, efekte speciale etj) nė Photoshop dhe Ilustrator tek “Geol” Publicity & Design.  20 foto 3000L nė vend tė 7000L

Pėrpunim profesional fotosh (pastrim imazhi, dedikime, ndėrtim ngjyrash, efekte speciale etj) nė Photoshop dhe Ilustrator tek “Geol” Publicity & Design.  20 foto 3000L nė vend tė 7000L
2500 L
Shiko

Karta qė ju mbron nga duh..

(- 55%)

9100 L
Shiko

Pena qė zhduk rrudhat

(- 39%)

6500 L
Shiko

Seti i thikave Perfect Bl..

(- 35%)

3100 L
Shiko

Masazhuesi prej gėzofi pė..

(- 51%)

2800 L
Shiko

Pastrim fytyre + trajtim ..

(- 53%)

1590 L
Shiko

Mė pak stres mė shumė per..

(- 31%)

2000 L
Shiko

Trajtim lifting i fytyrės..

(- 50%)

1400 L
Shiko

Tigani nė forme zemre

(- 36%)

700 L
Shiko

Bėhu 5 centimetra mė i/e g..

(- 50%)

1200 L
Shiko

Organizator stolish dhe a..

(- 40%)

3640 L
Shiko

Trajnuesi universal nė ku..

(- 39%)

28000 L
Shiko

Set Zviceran i cilėsisė s..

(- 50%)

200 L
Shiko

Kapse pėr rripat e gjokso..

(- 67%)

 • Pėrpunim profesional fotosh (pastrim imazhi, dedikime, ndėrtim ngjyrash, efekte speciale etj) nė Photoshop dhe Ilustrator tek “Geol” Publicity & Design.20 foto 3000L nė vend tė 7000L

  Fotografitė pėrmbajnė kujtimet mė tė bukura pėr njerėzit. Vetėm nėpėrmjet tyre i mbajmė “tė gjalla” momentet e bukura pėr vite me radhė, madje duke shfletuar albumet e sė kaluarės bėhemi nostalgjikė dhe duket sikur pėrjetojmė edhe njė herė emocionet  e dikurshme.
  Dikur fotografitė ruheshin nėpėr sirtare apo mes rrobave tė palosura dhe rrallė herė viheshin nė kornize. 
  Ndėrsa sot, ajo qė presim me padurim kur bėjmė foto ėshtė t’u tregojmė tė tjerėve sa bukur kemi dalė, ku kemi qenė dhe sa kemi ndryshuar.
   Nuk ėshtė cudi qė facebook-u na ėshtė bėrė thuajse i domosdoshėm. Ajo qė tė gjithė duam ėshtė tė dukemi pėrfekt nė cdo foto, por shpesh herė gjėra tė vogla nė pamjen tonė si ndonjė rrudhė tek-tuk apo imazhe jo tė qarta, na e prishin bukurinė e fotos. 

  Pėr tė pėrpunuar fotot dhe pėr t’iu bėrė tė keni tė njėjtin shkėlqim me yjet e Hollywood-it, ne ju sugjerojmė ofertėn e “Geol” Publicity & Design. Zgjidhni 20 foto nga albumi juaj tek tė cilat  doni tė bėni  pėrmirėsime profesionale me photoshop, dhe tu jepni atyre pėrmasat qė dėshironi. Dhe kėtė zbukurim tė kujtimeve 20 tuaja mė tė vecanta, “Geol” e bėn pėr 3000L nė vend tė 7000L qė ėshtė cmimi real i tyre.

  “Geol” Publicity & Design ofron shėrbim profesional nė pėrpunimet e  fotove tuaja personale, foto biznesesh etj, tė cilat mund tė publikohen nė ėebsite tė ndryshme ose tė printohen.
  Personi qė ofron kėtė shėrbim ėshtė profesionist me 10 vite eksperiencė dhe ėshtė specializuar nė Zvicėr. 

  Tani, kujtimet tuaja do tė jenė plotėsisht tė bukura:)

Adresa e Biznesit
Geol Publicity & Design
Rr. ā€œHamdi Cullhajā€ nr.75

123 Pranon keto metoda pagesash